Odešel Vladimír Šindelka

Součástí života jsou i smutné události. V pátek 23.listopadu odešel do šachového nebe pan Vladimír Šindelka, dlouholetý člen našeho klubu. Poslední rozloučení proběhne ve středu 28.listopadu od 8:30 v krematoriu Otýlie v Českých Budějovicích. Čest jeho památce !

 

 

 

Pan Vladimír Šindelka několik let zpracovával účetnictví naší šachové univerzity a jako jeden z mála dospělých se nebál až do poslední chvíle měřit své síly s našimi mladými talenty. Svůj poslední zápas sehrál symbolicky za náš F-tým v klubovém derby proti E-týmu v sobotu 10.listopadu.

Vladimír byl velice statečný a houževnatý. Po prodělané mozkové příhodě před několika lety se naučil znovu mluvit a dokázal se vrátit i k šachům a i ke své profesi. Až doposud vykonával funkci účetního Jihočeského šachového svazu. Nám bude ale nejvíce chybět jako spolehlivý člen našich týmů a dobrý člověk, který plně podporoval naší práci a miloval šachovou hru.


Nejbližší akce

2.divize 2.kolo nadstavba (02. březen)

Hrajeme doma v sobotu 2.3. odložený zápas s ČZ Strakonice C

podrobnosti

1.divize 9.kolo (03. březen)

Hrajeme doma s ŠA VŠTE A.

podrobnosti

MČR mládeže v praktickém šachu (09. březen - 16. březen)

2.divize 3.kolo nadstavba (17. březen)

Jedeme do Písku, hrajeme tam s DDM Písek.

podrobnosti

4.Velká cena Jihočeského kraje (23. březen)

Turnaj se uskuteční v Písku. Bližší informace naleznete v propozicích na této stránce. Budeme opět přihlašov [...]

podrobnosti

1.divize 10.kolo (24. březen)

Hrajeme venku s SK Český Krumlov.

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK