Odešel Vladimír Šindelka

Součástí života jsou i smutné události. V pátek 23.listopadu odešel do šachového nebe pan Vladimír Šindelka, dlouholetý člen našeho klubu. Poslední rozloučení proběhne ve středu 28.listopadu od 8:30 v krematoriu Otýlie v Českých Budějovicích. Čest jeho památce !

 

 

 

Pan Vladimír Šindelka několik let zpracovával účetnictví naší šachové univerzity a jako jeden z mála dospělých se nebál až do poslední chvíle měřit své síly s našimi mladými talenty. Svůj poslední zápas sehrál symbolicky za náš F-tým v klubovém derby proti E-týmu v sobotu 10.listopadu.

Vladimír byl velice statečný a houževnatý. Po prodělané mozkové příhodě před několika lety se naučil znovu mluvit a dokázal se vrátit i k šachům a i ke své profesi. Až doposud vykonával funkci účetního Jihočeského šachového svazu. Nám bude ale nejvíce chybět jako spolehlivý člen našich týmů a dobrý člověk, který plně podporoval naší práci a miloval šachovou hru.


Nejbližší akce

MČR družstev starších žáků (01. červen - 02. červen)

Tradiční turnaj, kde se přes 50 let potkává více než 600 mladých šachistů z Česka, Slovenska, Polska a Němec [...]

podrobnosti

MČR družstev mladších žáků (14. červen - 16. červen)

Do tohoto turnaje jsme postoupili z KP družstev mladších žáků, kde jsme obsadili druhé místo. Turnaj se hraje v [...]

podrobnosti

Celostátní kolo Přeboru škol (17. červen - 19. červen)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK