Odešel Vladimír Šindelka

Součástí života jsou i smutné události. V pátek 23.listopadu odešel do šachového nebe pan Vladimír Šindelka, dlouholetý člen našeho klubu. Poslední rozloučení proběhne ve středu 28.listopadu od 8:30 v krematoriu Otýlie v Českých Budějovicích. Čest jeho památce !

 

 

 

Pan Vladimír Šindelka několik let zpracovával účetnictví naší šachové univerzity a jako jeden z mála dospělých se nebál až do poslední chvíle měřit své síly s našimi mladými talenty. Svůj poslední zápas sehrál symbolicky za náš F-tým v klubovém derby proti E-týmu v sobotu 10.listopadu.

Vladimír byl velice statečný a houževnatý. Po prodělané mozkové příhodě před několika lety se naučil znovu mluvit a dokázal se vrátit i k šachům a i ke své profesi. Až doposud vykonával funkci účetního Jihočeského šachového svazu. Nám bude ale nejvíce chybět jako spolehlivý člen našich týmů a dobrý člověk, který plně podporoval naší práci a miloval šachovou hru.


Nejbližší akce

3.divize 4.kolo (15. prosinec)

QCC D hraje doma s ŠA VŠTE E, QCC E hraje venku s Royalem ČB C, QCC F hraje doma s ŠA VŠTE D.

podrobnosti

2.divize 5.kolo (16. prosinec)

Hrajeme doma s ŠA VŠTE C.

podrobnosti

3.divize 5.kolo (05. leden)

hrajeme další klubové derby QCC E - QCC D, QCC F hraje venku se Spartakem Kaplice B.

podrobnosti

1.divize 5.kolo (06. leden)

Hrajeme doma s ŠACHklubem Písek B

podrobnosti

1.divize 4.kolo (12. leden)

Hrajeme venku s ŠA VŠTE B

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK