Letní šachový tábor 2014

Tradiční šachový tábor proběhne v nám dobře známém prostředí penzionu Trutmaň, poblíž Novohradských hor, kde máme soukromí a komfort pro naše aktivity. Opět se podařilo zajistit velmi kvalitní trenérské obsazení. Také proběhne celodenní táborová hra, tentokrát zakončená posezením s původní arménskou kuchyní, která měla v loňském roce takový úspěch u dětí i u rodičů

 

 

Program tentokrát „ušijeme přímo na míru účastníkům“ jak v šachové části tak ve volnočasových a sportovních aktivitách. V šachové části počítáme s jednou přednáškou denně, zato chceme zvýšit počet praktických cvičení, aby si žáci odnesli co nejvíce dovedností. Nejpokročilejší žáci, kteří odevzdají včas vlastní okomentované vážné partie, absolvují individuální tréninky.

Určitě si nezapomeňte vybavení na ping-pong

Pro zájemce bude připraven úvodní kurz objektově orientovaného programování. Základní pojmy budou vysvětleny v jednoduchém IDE (Integrated Development Environment) prostředí BlueJ.

V sobotu 9.srpna proběhne celodenní táborová hra za předpokládané účasti rodičů. Rodiče mohou jak soutěžit, tak pomáhat při hře. V případě Vašeho zájmu nám dejte vědět, jak se chcete celotáborové hry zúčastnit a zda zůstanete na večerní posezení (byli bychom rádi).

Fotbálky za penzionem jsou také nedílnou součástí tábora

Počet míst je omezen, pro informaci připojujeme plánek s ubytovacími kapacitami. Jedná se výhradně o lůžka. V neočíslovaných lůžkách budou ubytováni trenéři. O umístění na lůžkách bude rozhodovat termín přihlášek, naší snahou bude, aby děvčata bydlela spolu a stejně tak děti stejných ročníků. Pokud se někteří domluví společně a včas se přihlásí, bude jim pokoj rezervován.

Podrobné informace jsou v propozicích. Přihlášky zasílejte na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

Zamluvené ubytování:

Fialový pokoj:
postel č.1 - Pavel Štěch
postel č.4 - Michal Vokurka

 

Zelený pokoj:
postel č.1 - Matěj Kaňka

 


Nejbližší akce

4.Velká cena Jihočeského kraje (23. březen)

Turnaj se uskuteční v Písku. Bližší informace naleznete v propozicích na této stránce. Budeme opět přihlašov [...]

podrobnosti

1.divize 10.kolo (24. březen)

Hrajeme venku s SK Český Krumlov.

podrobnosti

Šachový seminář (30. březen)

Šachový seminář o koncovkách. Uskuteční se v Gymnáziu Jírovcova od 9:00 hodin. Odpoledne beseda s Pavlem Štěc [...]

podrobnosti

2.divize 4.kolo nadstavba (31. březen)

Hrajeme doma s VS Tábor C

podrobnosti

1.divize 11.kolo (07. duben)

Hrajeme doma se Sokolem Tábor B.

podrobnosti

1.liga mládeže 8.-11.kolo (13. duben - 14. duben)

Velikonoční kemp 2019 (17. duben - 21. duben)

Velikonoční kemp proběhne opět od středy odpoledne do neděle po oběd ve výcvikovém středisku AMU Praha u Poně [...]

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK