Mistrovství ČR mládeže do 16 let - Beáta Havelková druhá, Sebastian Placer čtvrtý

Ve dnech 9.-16. března 2019 proběhlo v Koutech nad Desnou Mistrovství ČR mládeže do 16 let v praktickém šachu. Beáta Havelková a Sebastian Placer bojovali do posledního kola o medaile. Nakonec Beátka skončila v kategorii dívek do 12 let stříbrná a Sebík v kategorii hochů do 16 let těsně čtvrtý.

 

 

 

Turnaje se účastní i 5 zástupců našeho oddílu. Mistrovských soutěží v kategorii hochů se mohou zúčastnit jen ti, kteří si vybojovali postup na loňském Mistrovství ČR nebo v podzimním Mistrovství Čech. To se z našich hráčů podařilo jen Sebastianu Placerovi (Fide ELO 1947) v kategorii H16. Sebík je 12. nasazený z 24 hráčů. Pro dívky je MČR Open - tzn. může se přihlásit kterákoliv dívka. Z našich dívek tuto příležitost využila Daniela Nagyová a Beáta Havelková. Daniela (1397) je 13. nasazená ze 34 hráček v kategorii D14. Beátka (1359) je 4. nasazená ze 38 hráček v kategorii D12. Vedle mistrovských turnajů probíhá ještě FIDE Open turnaj a Národní OPEN. Ve FIDE Open turnaji nastupují Matěj Kaňka a Ladislav Nagy. Ze 34 účastníků je Matěj (1975) 12.nasazený a Láďa (1923) 15. nasazený.

Pátek:
Na místo jsme dorazili již v pátek. Cca čtyřhodinová cesta probíhala hladce. Nikde žádné zácpy ani jiná omezení.
Ubytování je dobré. Jsme ubytováni pohromadě v sousedících pokojích v budově, kde se hraje. Jen Matěj je o patro níže než ostatní.

Sobota:
Dopoledne jsme chtěli vyrazit na procházku, ale déšť nám to překazil.
Po obědě je zveřejněno rozlosování na první kolo. Všichni naši hráči jsou ve svých kategoriích nasazeni v první polovině startovního pole a tak budou mít v 1. kole papírově slabší soupeře.
Slavostní zahájení vynecháváme. Děti si užívají volno. Hrají na pokoji deskovou hru a dámy zkouší tančit podle youtube videí :-)
Po zápasech se pokusím získávat komentáře hráčů.
14:00 - Po úvodní řeči pořadatelů je odstartováno první kolo.
14:20 - Matěj zaspal a dorazil k partii se zpožděním. Připravil se o 12 minut svého času.
15:30 - Jako první dohrála Daniela. Porazila Charlotte Jindřiškovou (0).
"Soupeřka se dopustila nepřesností a přehlédla hrozbu matu."
16:15 - Láďa porazil Martina Vaculíka (1562).
"Soupeř udělal chybu, ztratil kvalitu a tak jsem vyhrál."
16:30 - Beátka zvítězila nad Laurou Coufalovou (1015).
"V první partii jsem zahrála pár až příliš odvážných tahů, ale prošlo mi to a vyhrála jsem."
16:35 - Matěj podlehl Marku Tobiasu Janíkovi (1676).
"Ve střední hře jsem přehlídl taktiku a přišel o pěšce. Soupeř si náskok udržel až do koncovky a tam ho uplatnil."
17:15 - Výhru v pvním kole si připsal i Sebík proti Jakubu Kubíče (1605).
"Po zahájení vznikla vyrovnaná pozice. Pak soupeř zahrál neopatrně. Postavil jsem soupeře před volbu tří možností - buď ztratí figuru nebo odevzdá dvě figury za věž a nebo nic neztratí, ale bude stát hůř. Soupeř si vybral tu třetí možnost. Pak jsem chytil střelce. Soupeř se ještě snažil zachránit, ale už bylo pozdě a vzdal se."

Během zápasů část našeho servisního týmu vyrazila na procházku.
Velikost porcí při večeři ukázala, že personál myslí na to, abychom zde nepřibrali. Nu což, ještěže si vezeme nějaké zásoby pro případ nouze z domova.

Neděle:
Hrálo se již od 9:00.
11:00 - Matěj prohrál s Jakubem Šťastným (1785).
"Podle rozboru jsem stál celou dobu normálně a měl útok. Soupeř pak otevřel hru a já přehlídl taktiku a prohrál."
12:05 - Druhé vítězství si připsal Sebík. Dnes porazil Daniela Zemana (1804).
"Začátek měl normální průběh, ale nad sedmým tahem se soupeř na více než 40 minut zamyslel a zahrál ne moc dobrý tah, po kterém jsem mu rozstřílel centrum a soupeři zbyla horší struktura pěšců. Pak jsem postupně získal dva pěšce. Nakonec jsem postoupil pěšcem tak, že ho soupeř mohl zastavit jen za cenu figury. Soupeř vzdal."
12:30 - Plný bodový zisk udržela i Beátka, porazila Janu Sikorovou (1198).
"Po zahájení soupeřka udělal několik hrubých chyb a i přes mé nepřesnosti jsem vyhrála."
13:00 Láďa remizoval se Šimonem Londinem (2125).
"Stál jsem dlouho v pohodě, obětoval jsem kvalitu za dva pěšce. Pak jsem ale nedocenil soupeřovu hrozbu matu na osmé řadě a stál jsem špatně. Soupeř ale nezahrál přesně a nechal mě postavit pevnost, kterou jsem udržel."
13:05 Daniela prohrála s Adélou Třasákovou (1579).

Stále nám nepřeje počasí a tak místo procházky hrály odpoledne (nejen) děti hry. Na fotkách vidíte Havelkovi a Nagyovi při hraní Doby kamenné (mimochodem moc hezké hry).
Děti jsme zahnali před dvojkolem včas do postele. Zítra to bude náročné.

Pondělí:
3. kolo se hrálo opět od 9:00.
Černou sérii protáhl Matěj a podlehl Janu Čiplovi (1626).
"Ze zahájení jsem vyšel dobře. Byl to oboustranný boj. Pak jsem si oslabil krále. Ve vyrovnané pozici jsem odmítl nabídku remízy. Pak jsem podcenil možnosti soupeře a má pozice se rozpadla."
Naopak na vítězné vlně pokračovala Beátka a porazila Markétu Šťávovou (1178).
"Soupeřka si v zahájení spletla varianty a poté se její pozice špatně bránila. Mně se podařilo prosadit pěšce do dámy."
Po dvou vítězstvích padl Sebík s prvním nasazeným Markem Mičou (2240).
"Po zahájení jsem stál v pohodě. Pak jsem zahrál neopatrný tah dámou, který vypadal dobře, ale nebyl. Pak jsem špatně zhodnotil pozici a šel jsem do nestejnobarevných střelců, kde jsem ale stál hůř. V blížící se koncovce jsem si mohl ulehčit situaci výměnou věží, ale místo toho přišla ode mě další chyba, po které se má pozice rozpadla."
12:45 - Láďa porazil Jáchyma Štěpána Janoucha (1675).
"Soupeř mi dal nejprve pěšce a pak figuru."
13:16 - Daniela remízovala s Asjou Pluhařovou (1143). Ze zahájení vyšla dobře. Pak místo, aby taktikou získala pěšce, tak zahrála nepřesně a dostala se do těžkých problémů. Bránila se a bránila. Soupeřka nevedla útok přesně a tak z něj nakonec získala jen kvalitu. Ovšem Daniela měla aktivního krále a postouplého pěšce. Soupeřka musela zastavit pěšce za cenu věže, ale před tím stačila posbírat ostatní pěšce. Partie tedy nakonec skončila po 4:16 hod remízou.
"Zahrála jsem jeden neopatrný tah a dostala se díky tomu do velkých problémů. V této partii jsem měla velké štěstí, že soupeřka nevyužila svých možností k zisku materiálu."

Na přípravu moc času nezbylo. Odpolední kolo se hrálo od 15:00.
Po 30 minutách skončila partie Matěje, který porazil Matyáše Hrádka (1477).
"Oba jsme hráli rychlým tempem. Soupeř se dopouštěl chyb a brzy jsem dosáhl matu."
Sebík prohrál s Davidem Němcem (1895).
"Zahrál jsem zbytečný tah dámou, po kterém jsem se dostal pod tlak a soupeř toho dokonale využil."
Láďa prohrál s mladým slovenským talentem Vladimirem Bochničkou (ročník 2005, ELO 2149). Dostali se do pro Láďu neznámé varianty zahájení, kde se Láďa neorientoval dobře, dostal se rychle pod tlak a prohrál.
"Nedokázal jsem zastavit soupeřův útok. Musel jsem odevzdat figuru a prohrál jsem."
Daniela hrála s Eliškou Jirotovou (1250). Daniela neznala správně zahájení, udělala v něm chyby a dostala se od začátku pod tlak. V ostré pozici s opačnými rošádami pak byla v útoku pomalejší než soupeřka a prohrála.
"V zahájení jsem udělala řadu chyb. A pak místo abych se bránila jsem se pokoušela o útok, který nevyšel."
Nejdéle hrála Beátka. V českobudějovickém derby s Vicky Cinkovou (1124) stála velmi dobře. V koncovce ale zahrála příliš optimistický tah ve snaze si dojít pěšcem do dámy. Umožnila tím soupeřce zachránit partii věčným šachem. S tím ale Beátka nebyla spokojena a tak začala králem ustupovat pryč z věčného šachu. Bohužel si tím pozici zhoršila a nakonec přišla o dámu a partii prohrála.
"V partii jsem se dostala do časové tísně a přehlídla jsem hrozbu soupeřky."

Pondělí bylo pro všechny náročné.
Zjistili jsme, že v zadní jídelně je možné si říct o přídavek přílohy. Takže hlady trpět nebudeme.

Úterý:
Beátka porazila Kláru Spáčilovou (1061).
"Získala jsem prostorovou převahu v centru. Stísněná soupeřka neodolala tlaku mých postouplých pěšců."
Daniela remízovala s Karolínou Markovou (1474).
"Ve střední hře jsem útočila, ale neopatrně a ztratila jsem pěšce. Dostala jsem se do věžové koncovky s pěšcem méně, ale tu jsem ubránila."
Láďa remizoval s Petrem Malinovským (2007).
"Soupeř mě překvapil v zahájení. Dostal jsem se ze zahájení do dobré pozice, ale stálo mě to docela dost času. Partie se vyvinula do koncovky, ve které jsem cítil, že stojím o trochu lépe, ale vzhledem k mému času jsem přijal nabídku remízy. To byla asi chyba a měl jsem hrát dál."
Matěj porazil Martina Stočka (1704).
"Partie byla plná taktických motivů. Soupeře jsem tlačil a postupně jsem získal dva pěšce. Pak jsem nedocenil možnosti soupeře. Soupeř otevřel hru. Byla to přestřelka s oboustrannými možnostmi. Díky tomu, že se soupeř dostal do časovky, tak podcenil jeden motiv a dostal mat."
Jako poslední dohrál Sebík. Jihočeské derby s Jakubem Stínkou (2196) skončilo po dlouhém boji remízou.
"Po zahájení jsem stál OK. Ve střední hře jsem zahrál tah, kterým jsem ztratil dvě tempa. Kuba pak obětoval dva pěšce za pěkný útok a krásnou kompenzaci. Dostal jsem se do horší pozice, kde jsem měl pěšce míň a méně aktivní figury. Pak jsem zjednodušil pozici výměnami a jezdcovou koncovku s pěšcem méně jsem udržel."

Středa:
Beátka
remízovala s Magdalenou Martínkovou (1387).
"Po zahájení jsem udělala nepřesnost, ale moje soupeřka toho úplně nevyužila. Po výměně figur jsem se dostala do horší koncovky, kde jsem nehrála dostatečně aktivně a navíc jsem se dostala do časové tísně. Soupeřka špatně vyhodnotila pozici, myslela si, že stojí hůře a nabídla mi remízu. Po chvíli si uvědomila, že vlastně nestojí hůře, ale nabídku remízy už nemohla vzít zpět. Já jsem remízu přijala."
Sebík porazil Davida Baráka (2019).
"Po zahájení jsem stál v pohodě. Pak jsem odevzdal dvojici střelců za poškození pěšcové struktury před králem. Pak se soupeř v jednom tahu na dlouho zamyslel a dostal se do časové tísně. V obraně se pak dopustil chyby. Postupně jsem získal 4 spojené pěšce a jejich výhodu jsem v dámské koncovce uplatnil."
Daniela porazila Kláru Mitášovou (0).
"Kondiciogram mi předpověděl na dnešek kritický den a můj zápas se neobešel bez hrubky. V zahájení jsem ztratila kvalitu. Soupeřka naštěstí nehrála přesně a mně se podařilo partii otočit."
Láďa porazil Anežku Vlkovou (1951).
"Partie byla zajímavá. Získal jsem docela dobrou pozici, byl jsem aktivnější. Soupeřce se pak podařilo zaktivnit svou dámu a já se dostal do problémů. Partie se dostala do pozice nestejnobarevných střelců s dámami, kde jak známo má výhodu útočící strana. Nejdříve v koncovce útočila soupeřka a mohla mít věčný šach. Poté ale sebrala pěšce a tím mne pustila k aktivitě. Tu jsem nakonec zúročil k zisku bodu."
Matěj prohrál s Terezou Novotnou (1846).
"Překvapilo mě, že soupeřka na prvních 10 tahů spotřebovala 1 hod času. Podcenil jsem v zahájení vývin figur a zahájil jsem útok předčasně. Pozice se dostala do roviny. Pak jsem zahrál jeden tah nezodpovědně rychle a špatně. A díky tomu špatně dopadla i celá partie."

Od 15:00 se hrál na místě turnaj v bleskovém šachu. Z našich hráčů se jej zúčastnil jen Matěj. Získal 6 bodů z 11 partií a skončil 21. z 61 hráčů.
"V turnaji jsem střídal lepší a horší výsledky. Podařilo se mi porazit Jonáše Ereta (2216) a Marka Miču (2135). Nejhorším výsledkem byla prohra s Filipem Dolenským (1664). Turnaj byl pro mne příjemným zpestřením místního pobytu."

Zatímco Matěj bojoval v bleskovém tempu, zbytek výpravy vyrazil na bowling. Děti hrály (včetně malého Matýska Placera) a rodiče povzbuzovali a fotili.

Čtvrtek:
Sebík porazil Lukáše Pavlíčka (2003).
"Můj soupeř zahrál zahájení příliš optimisticky a brzy jsem získal pěšce. Při uplatňování této výhody jsem získal ještě kvalitu a soupeř vzdal."
Beátka remízovala v jihočeském derby s Dorotkou Veverkovou (1315).
"Po zahájení jsem vyměnila dámy. Pak jsem hrála málo aktivně, takže se stísněná soupeřka stihla dovyvinout. Později jsem ztratila pěšce, ale dostala jsem se do remízové dvojvěžové koncovky s nestejnobarevnými střelci. A po výměně pěšců mi soupeřka přijala nabídku remízy."
Daniela prohrála s Ladou Semovou (1441)
"Soupeřka mne překvapila v zahájení, ale i přes to jsem z něj vyšla docela dobře. Pak jsem zvolila příliš pasivní plán a soupeřka využila temp, která jsem jí darovala."
Láďa remízoval s Danielem Balínem (1811).
"Soupeř nezahrál přesně a já jsem získal trochu lepší pozici. Pak jsem nedocenil možnou protihru soupeře po jednom mém tahu. Brzy poté došlo na opakování tahů."
Matěj prohrál s Danielou Urbanovou (1786).
"Rozehrál jsem zahájení, které se musí hrát velmi přesně. To se mi ale nepovedlo. Soupeřka začala vyvíjet tlak na královském křídle, kde jsem si nešťastně oslabil pěšcový štít. Tlak se stával neúnosným a vyústil ve ztrátu materiálu."

Dneska odpoledne vyrazili všichni kromě mě a Matěje na procházku. Konečně to počasí dovolilo.
Daniel Placer: "Zvolili jsme jednu z osvědčených tras podél řeky. Hledali jsme větší množství sněhu, aby děti mohly postavit sněhuláka. To se nám podařilo. Jejich výtvory jsou zdokumentovány ve fotogalerii. Během procházky jsme pozorovali divoké prase chované na jedné zahradě v ohradě. Sníh jsme samozřejmě využili i ke tradiční koulovačce. Děti za pomoci sněhu nakreslili paní Žanetě Havelkové na záda terč a střílely po ní jako při lovu. Naštěstí měly většinou vychýlenou mušku. Obloha se začala nebezpečně zatahovat a proto jsme naše kroky nasměrovali zpět k hotelu."

Večer jsme při "rodičáku" v místní restauraci shlédli parádní fotbalový obrat Slávie proti Seville.

Pátek:
Turnaj jde pomalu do finále. 8. kolo nám vyšlo výborně.
Sebík pokračuje ve výborných výkonech. Porazil Davida Szotkowskiho (1709) a posunul se na průběžné 3. místo.
"Soupeř rozehrál gambit a vznikla ostrá hra, ve které se soupeř nezorientoval dobře a podlehl mému matovému útoku."

Podobně je na tom i Beátka. Také ona dnes vyhrála. Porazila Marii Vavřínkovou (1236) a i ona se posunula na průběžné 3. místo.
"V zahájení jsem zvolila špatný plán. Soupeřka se však postupně dostala do časové tísně a v ní si nechala chytit dámu."

Partie se dnes vydařila i Daniele a porazila Alenu Šťastnou (1126).
"Dneska nám dobře vyšla příprava. Ze zahájení jsem vyšla dobře a využila jsem soupeřčiných chyb k zisku figury a poté k matu."

Dobrého soupeře si hráč musí zasloužit. To se povedlo Láďovi a dnes hrál na 1. desce s úřadující mistryní ČR WGM Olgou Sikorovou (2241). Zápas skončil remízou.
"Byla to zajímavá partie. Dostala se do koncovky, kde měla šance spíše soupeřka, ale přetáhla strunu a v závěrečné pozici jsem stál trochu lépe. Nicméně jsem neviděl jak výhodu zužitkovat a tak jsem v oboustranné časové tísni nabídl remízu, kterou soupeřka přijala."

Partie vyšla i Matějovi a porazil Zdeňka Sojmu (1841).
"Soupeř se mi trefil do přípravy. Partie došla do koncovky, ve které se soupeř nepohyboval dobře. Stál pasivně. Můj nátlak posléze vedl k zisku materiáu."

Večer jsme byli na informativní schůzce, kde byli rodiče informováni o podmínkách možné účasti na srpnovém Mistrovství Evropy v Bratislavě.

Sobota:
A jsme v cílové rovince. Beátka a Sebík budou bojovat o medaile. Držíme jim pěsti.
9:00 Poslední instrukce k průběhu dnešního dne a poslední kolo je zahájeno.
9:35 Matěj dává ve 13. tahu "velmistrovskou remízu" s Martinem Vaculíkem (1562).
"V posledním kole jsem si dovolil velmistrovskou remízu. Po zahájení se pozice zjednodušila a ve 13. tahu mi soupeř nabídl remízu, kterou jsem přijal, ačkoli jsem měl nejspíš hrát dál."
10:45 Remízou ve 14. tahu končí turnaj i Láďa. Hrál s Patrikem Pýchou (2027).
"Zahájení jsem nezahrál přesně a ztratil jsem pár temp. Soupeř získal nepříjemnou iniciativu. Soupeř mi nabídl remízu. Mně se pozice nelíbila a tak jsem ji přijal."
10:45 Remízou končí po 19. tahu na 1. desce i partie Sebíka s Martiroysanem Arou (1885).
"Partie měla klidný průběh. V 19. tahu mi soupeř nabídl remízu. Z důvodu jistoty přímého postupu na příští MČR jsem ji přijal."
Tím je jisté, že Sebík skončí 3. nebo 4. Pro 3. místo potřebujeme, aby partie Petr Fojt - David Szotkowski skončila remízou.
12:35 Důležitý zápas o medaily vyhrála Beátka. Porazila Josefínu Dudkovou (1393). Takže medaile bude, ještě čekáme na to jaká.
"Soupeřka přehlídla kombinaci a ztratila věž. Poté, co se vyměnila většina ostatních figura, se soupeřka vzdala."
13:00 Jako poslední dohrála Daniela. Prohrála s Michaelu Marešovou (1335).
"Soupeřka mne překvapila v zahájení a já jsem neodpověděla přesně a ztratila jsem kvalitu. Nadějí mi byla dvojice střelců. Soupeřka mi pak jednoho střelce vyměnila a já se vzdala."

Ostatní výsledky nakonec určily konečné pořadí.
Beátka je 2. v kategorii D12. Získala výborných 7 bodů z 9 zápasů. Po podzimním titulu mistryně Čech přidala parádní druhé místo na MČR.
Sebík je 4. v kategorii H16. Získal 6 bodů. Sebíkovi jen těsně unikla medaile. Ale je v kategorii H16 mladší ročník a bude mít ještě jednu příležitost za rok. Sebík si výborným umístěním zajistil přímý postup na MČR v příštím roce.
Daniele se turnaj nevydařil a skončila se ziskem 4 bodů 23. v kategorii D14.
Láďa získal ve FIDE Openu 5,5 bodu a to mu stačilo na pěkné 7. místo.
Matějovi se turnaj nevydařil. Získal 3,5 bodu a obsadil 26. místo.

Ještě před slavnostním vyhlášením výsledků jsme absolvovali tradiční rituál a zašli jsme společně na zmrzlinové poháry.

Ceny předával a s dětmi se ochotně fotil GM Vlastimil Babula.

Turnaj proběhl v pohodě.
Děkujeme dětem za reprezentaci a těm, kteří se rozhodnou vyrazit v srpnu na Mistrovství Evropy do Bratislavy, budeme držet pěsti, aby se jim tam dařilo.

Z dalších jihočechů se podařilo dostat na stupně vítězů:
Martině Šťastné z ŠA VŠTE České Budějovice, která skončila 2. v kategorii D14.
Dorotce Veverkové ze Sokola Tábor, která skončila 3. v kategorii D12.
Blahopřejeme. Na jih Čech vezou dívky celkem 3 poháry. To je výborný úspěch. Kluci budou muset přidat ;-)Fotografie Ladislav Nagy a Daniel Placer.

D1A_5584.JPGD1A_5585.JPGD1A_5587.JPGD1A_5593.JPGD1A_5594.JPGD1A_5599.JPGD1A_5601.JPGD1A_5602_orez.JPGD1A_5607.JPGD1A_5611.JPGD1A_5613.JPGD1A_5616.JPGD1A_5617.JPGD1A_5624.JPGD1A_5634.JPGD1A_5643.JPGD1A_5644.JPGD1A_5648.JPGD1A_5649.JPGD1A_5651.JPGD1A_5655.JPGD1A_5660.JPGD1A_5661.JPGD1A_5663.JPGD1A_5667.JPGD1A_5674.JPGD1A_5675.JPGD1A_5680.JPGD1A_5687.JPGD1A_5690.JPGD1A_5694.JPGD1A_5697.JPGD1A_5700A.JPGD1A_5701.JPGD1A_5706.JPGD1D70127.JPGD1D70128.JPGD1D70129.JPGD1D70130.JPGD1D70131.JPGD1D70132.JPGD1D70133.JPGD1D70134.JPGD1D70135.JPGD1D70136.JPGD1D70137.JPGD1D70138.JPGD1D70139.JPGD1D70140.JPGD1D70141.JPGD1D70142.JPGD1D70143.JPGD1D70145.JPGD1D70146.JPGD1D70147.JPGD1D70149.JPGD1D70150.JPGD2A_5723.JPGD2A_5725.JPGD2A_5728.JPGD2A_5731.JPGD2A_5735.JPGD2A_5737.JPGD2A_5739.JPGD2A_5740.JPGD2A_5744.JPGD2A_5745.JPGD2A_5748.JPGD2A_5749.JPGD2A_5750.JPGD2A_5756.JPGD3A_5760.JPGD3A_5764.JPGD3A_5767.JPGD3A_5772.JPGD3A_5776.JPGD3A_5778.JPGD3A_5781.JPGD3A_5783.JPGD3A_5787.JPGD3A_5790.JPGD3A_5792.JPGD3A_5794.JPGD3A_5796.JPGD3A_5798.JPGD3A_5799.JPGD3A_5802.JPGD3A_5806.JPGD3A_5808.JPGD3A_5811.JPGD3A_5814.JPGD3A_5817.JPGD3A_5820.JPGD3A_5827.JPGD3A_5828.JPGD3A_5830.JPGD3A_5833.JPGD3A_5834.JPGD3A_5838.JPGD3A_5839.JPGD3A_5843.JPGD3A_5844.JPGD3A_5847.JPGD3A_5852.JPGD3A_5854.JPGD3A_5855.JPGD3A_5857.JPGD3A_5859.JPGD3A_5861.JPGD3A_5862.JPGD4A_5865.JPGD4A_5874.JPGD4A_5877.JPGD4A_5880.JPGD4A_5885.JPGD4A_5889.JPGD4A_5893.JPGD4A_5894.JPGD4A_5897.JPGD4A_5900.JPGD4A_5904.JPGD5A_5929.JPGD5A_5935.JPGD5A_5936.JPGD5A_5941.JPGD5A_5945.JPGD5A_5947.JPGD5A_5951.JPGD5A_5953.JPGD5A_5957.JPGD5A_5960.JPGD5A_5961.JPGD5A_5964.JPGD5A_5967.JPGD5A_5971.JPGD5A_5973.JPGD5A_5975.JPGD5A_5979.JPGD5A_5981.JPGD5A_5982.JPGD5A_5983.JPGD5A_5987.JPGD5A_5989.JPGD5A_5993.JPGD5A_5999.JPGD5A_6004.JPGD5A_6006.JPGD5A_6012.JPGD5A_6013.JPGD5A_6021.JPGD5A_6023.JPGD5A_6026.JPGD5B70176.JPGD5B70177.JPGD5B70180.JPGD5B70181.JPGD5B70182.JPGD5B70185.JPGD5C_6030.JPGD5D70175.JPGD6A_6035.JPGD6A_6040.JPGD6A_6041.JPGD6A_6042.JPGD6A_6048.JPGD6A_6051.JPGD6A_6052.JPGD6A_6054.JPGD6A_6055.JPGD6A_6057.JPGD6A_6058.JPGD6A_6061.JPGD6A_6062.JPGD6A_6064.JPGD6A_6065.JPGD6A_6067.JPGD6B70190.JPGD6B70191.JPGD6B70195.JPGD6B70197.JPGD6B70198.JPGD6B70199.JPGD6B70200.JPGD6B70201.JPGD6B70203.JPGD6B70204.JPGD6B70205.JPGD6B70206.JPGD6B70209.JPGD6B70211.JPGD7A_6069.JPGD7A_6072.JPGD7A_6075.JPGD7A_6078.JPGD7A_6081.JPGD7A_6082.JPGD7A_6084.JPGD7A_6086.JPGD7A_6087.JPGD7A_6088.JPGD7A_6091.JPGD7A_6092.JPGD7A_6094.JPGD7A_6097.JPGD7B_6116.JPGD7B_6120.JPGD7B_6130.JPGD7B_6133.JPGD7B_6142.JPGD7B_6143.JPGD7B_6153.JPGD7B_6154.JPGD7B_6160.JPGD8A_6172.JPGD7B_6166.JPGD7C70215.JPGD7C70217.JPGD8A_6174.JPGD8A_6177.JPGD8A_6179.JPGD8A_6182.JPGD8A_6183.JPGD8A_6185.JPGD8A_6186.JPGD8A_6188.JPGD8A_6190.JPGD8A_6192.JPGD8V_6199.JPGD8V_6211.JPGD8V_6218.JPGD8V_6221.JPGD8V_6225.JPGD8V_6231.JPGD8V_6233.JPGD8V_6235.JPGD8V_6237.JPGD8V_6240.JPGD8V_6244.JPGD8V_6249.JPGD8V_6250.JPGD8V_6251.JPGD8V_6252.JPGD8V_6253.JPGD8V_6254.JPGD8V_6255.JPGD8V_6259.JPGD8V_6260.JPGD8V_6262.JPGD8V_6263.JPGD8V_6264.JPGD8V_6266.JPGD8V_6268.JPGD8V_6271.JPGD8V_6273.JPGD8V_6278.JPGD8V_6279.JPGD8V_6282.JPGD8V_6283.JPGD8V_6288.JPGD8V_6292.JPGD8V_6293.JPGD8V_6295.JPGD8V_6300.JPGD8V_6319.JPGD8V_6322.JPGD8V_6325.JPGD8V_6327.JPGD8V_6333.JPGD8V_6336.JPGD8V_6337.JPGD8V_6349.JPGD8V_6350.JPGD8V_6353.JPGD8V_6358.JPGD8V_6366.JPGD8V_6371.JPGD8V_6374.JPGD8V_6376.JPGD8V_6379.JPGD8V_6380.JPGD8V_6385.JPGD8V_6398.JPGD8V_6400.JPGD8V_6402.JPGD8V_6403.JPGD8V_6405.JPGD8V_6408.JPGD8V_6409.JPGD8V_6410.JPGD8V_6413.JPGD8V_6420.JPGD8V_6424.JPGD8V_6426.JPGD8V_6433.JPGD8V_6437.JPGD8V_6440.JPGD8V_6461.JPGD8V_6461_orez.JPGD8V_6462.JPGD8V_6463.JPG


Nejbližší akce

1.divize - 2.kolo (31. říjen)

Hrajeme tyto zápasy:

Chess club Písek C - QCC ČB B

QCC ČB C - Sokol Tábor B

podrobnosti

3.divize - 2.kolo (06. listopad)

Hrají se zápasy:

Olympia "ŠNYT" - QCC ČB E

Prachatice - QCC ČB F

podrobnosti

2.divize - 2.kolo (07. listopad)

Hrajeme venku:

Blanský les - QCC ČB D

podrobnosti

1.divize - 3.kolo (14. listopad)

Hrají se zápasy:

QCC ČB B - Slovan Jindřichův Hradec

Chess club Písek B - QCC ČB C

podrobnosti

2.divize - 3.kolo (21. listopad)

Hrajeme doma:

QCC ČB D - Slávia JU ČB

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK