Turnaj v Bad Leonfeldenu

V sobotu 16.listopadu jsme byli pozváni k účasti na turnaji mládeže do rakouského Bad Leonfeldenu. Turnaj je zajímavý tím, že stejně jako při našem QCC Cupu je součástí turnaje turnaj pro neregistrované rodiče a doprovod. Vzhledem k nabytému programu do Rakouska odcestovala jen malá výprava, ale naši se neztratili.

 

 

 

V nejmladší kategorii U8 si výborně vedl Pavel Břešťák, který z 18 startujících obsadil výborné 4.místo. To samé platí o Petrovi Peškovi, který se umístil na 5.místě se stejným bodovým ziskem. Na 14.místě skončil Adam Bedřich Svítil a zkušenosti sbíral Honzík Nejdl. Ve starší kategorii U10 (17 účastníků) se umístil na 12.místě Adam Rezek a taktéž zkušenosti sbírala Terezka Nejdlová. V turnaji rodičů si velice zdatně vedl pan Martin Nejdl, který tento turnaj vyhrál.

Dle informací od rodičů se turnaj vydařil, organizace byla bezchybná a prostředí v místě turnaje moc hezké. Hrálo se švýcarským systémem na 6 kol tempem 15 minut na partii bez přidávání času za každý tah. Rádi se zúčastníme i v příštím roce.

 

BL_1.jpgBL_2.jpgBL_3.jpgBL_4.jpgBL_5.jpgBL_6.jpgBL_7.jpgBL_8.jpgBL_9.jpg


Nejbližší akce

3.Velká cena Jihočeského kraje (25. leden)

2.divize 7.kolo (26. leden)

3.divize 8.kolo (01. únor)

1.divize 7.kolo (02. únor)

2.divize 8.kolo (1.kolo nadstavby) (09. únor)

3.divize 9.kolo (15. únor)

1.divize 8.kolo (16. únor)

Open QCC České Budějovice (20. únor - 27. únor)

Tradiční turnaj v praktickém šachu

podrobnosti

2.divize 9.kolo (2.kolo nadstavby) ? (23. únor)

Toto kolo budeme muset hrát v jiném termínu !!

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK