Turnaj v Bad Leonfeldenu

V sobotu 16.listopadu jsme byli pozváni k účasti na turnaji mládeže do rakouského Bad Leonfeldenu. Turnaj je zajímavý tím, že stejně jako při našem QCC Cupu je součástí turnaje turnaj pro neregistrované rodiče a doprovod. Vzhledem k nabytému programu do Rakouska odcestovala jen malá výprava, ale naši se neztratili.

 

 

 

V nejmladší kategorii U8 si výborně vedl Pavel Břešťák, který z 18 startujících obsadil výborné 4.místo. To samé platí o Petrovi Peškovi, který se umístil na 5.místě se stejným bodovým ziskem. Na 14.místě skončil Adam Bedřich Svítil a zkušenosti sbíral Honzík Nejdl. Ve starší kategorii U10 (17 účastníků) se umístil na 12.místě Adam Rezek a taktéž zkušenosti sbírala Terezka Nejdlová. V turnaji rodičů si velice zdatně vedl pan Martin Nejdl, který tento turnaj vyhrál.

Dle informací od rodičů se turnaj vydařil, organizace byla bezchybná a prostředí v místě turnaje moc hezké. Hrálo se švýcarským systémem na 6 kol tempem 15 minut na partii bez přidávání času za každý tah. Rádi se zúčastníme i v příštím roce.

 

BL_1.jpgBL_2.jpgBL_3.jpgBL_4.jpgBL_5.jpgBL_6.jpgBL_7.jpgBL_8.jpgBL_9.jpg


Nejbližší akce

1.liga mládeže 8., 9., 10. a 11.kolo (20. červen - 21. červen)

hraje se ve Štědroníně

podrobnosti

KP mládeže rapid šach (27. červen)

hraje se v Písku

podrobnosti

KP družstev mládeže (28. červen)

bude v červnu 2020

podrobnosti

Šachový festival České Budějovice (01. červenec - 09. červenec)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK