Rozvrh šachových kroužků

 Školní rok 2021/2022

Od října 2021 budou probíhat prezenční kroužky  v naší nové klubovně v Domě
s pečovatelskou službou, Nerudova 2a, České Budějovice:

 Dům s pečovatelskou službou je umístěn naproti ZŠ a MŠ Nerudova ulice:

Rozvrh kroužků pro začínající žáky:

Pondělí    
13:00 - 13:45 klubovna Nerudova   přednostně ZŠ a MŠ Kubatova
14:00 - 14:45 klubovna Nerudova  
16:00 - 16:45 klubovna Nerudova  
     
Úterý    
13:00 - 13:45 klubovna Nerudova  přednostně ZŠ a MŠ Nerudova
14:00 - 14:45 klubovna Nerudova  
     
Středa    
17:00 - 17:45 on-line přednáška  
     
Čtvrtek    
13:00 - 13:45 klubovna Nerudova  
14:00 - 14:45 klubovna Nerudova  
15:00 - 15:45 klubovna Nerudova  
16:00 - 16:45 klubovna Nerudova  

Otevřeny budou ty kroužky, kde bude alespoň 8 zájemců.

 

Rozvrh kroužků pro pokročilé žáky:

Pondělí    
17:00 - 18:45 klubovna Nerudova tréninkový den
     
Úterý    
14:00 - 16:45 klubovna Nerudova individuální tréninky
     
Středa    
18:30 - 20:00 on-line přednáška pěšcové struktury
     
Čtvrtek    
14:00 - 16:45 * klubovna Nerudova tréninkový den, individuální tréninky
14:00 - 18:45** klubovna Nerudova tréninkový den, individuální tréninky
*    sudý týden  
**  lichý týden  
     
Pátek    
16:00-17:30 on-line přednáška koncovky

Nejbližší akce

1.divize - 2.kolo (31. říjen)

Hrajeme tyto zápasy:

Chess club Písek C - QCC ČB B

QCC ČB C - Sokol Tábor B

podrobnosti

3.divize - 2.kolo (06. listopad)

Hrají se zápasy:

Olympia "ŠNYT" - QCC ČB E

Prachatice - QCC ČB F

podrobnosti

2.divize - 2.kolo (07. listopad)

Hrajeme venku:

Blanský les - QCC ČB D

podrobnosti

1.divize - 3.kolo (14. listopad)

Hrají se zápasy:

QCC ČB B - Slovan Jindřichův Hradec

Chess club Písek B - QCC ČB C

podrobnosti

2.divize - 3.kolo (21. listopad)

Hrajeme doma:

QCC ČB D - Slávia JU ČB

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK