Rozvrh šachových kroužků

 Definitivní rozvrh bude stanoven podle zájmu žáků na jednotlivých školách po 18.září 2018.
 

Školní rok 2018/2019 - 1.pololetí
 

Pondělí    
12:35 - 13:20
ZŠ a MŠ L.Kuby  začínající
14:10 - 14:55 ZŠ Pohůrecká  začínající
16:00 - 20:00 Gymnázium Jírovcova
tréninkový den
     
Úterý    
12:30 - 13:15
ZŠ a MŠ Kubatova   nepovinný předmět Šachy
14:00 - 14:45
ZŠ a ZUŠ Bezdrevská    začínající
15:15 - 16:00
ZŠ Máj II začínající
16:10 - 16:55 ZŠ Máj I začínající *(* = předběžné)
     
Středa    
14:00 - 14:45
ZŠ a MŠ Nerudova
začínající
15:15 - 16:15
Gymnázium Jírovcova
pokročilí II
16:30 - 18:00
Gymnázium Jírovcova pokročilí I
     
     
Čtvrtek    
12:30 - 13:15 ZŠ a MŠ Kubatova nepovinný předmět Šachy
13:35 - 14:20
ZŠ a MŠ Kubatova
mírně pokročilí
15:00 - 15:45 ZŠ Emy Destinové
začínající *
16:00 - 17:15 Gymnázium Jírovcova pokročilí II *
     
Pátek    
12:30 - 13:30   CZŠ Rudolfovská
začínající
     
15:30 - 20:00   individuální tréninky 
     
 Učebny:    
   ZŠ a MŠ Kubatova šachová učebna č.8, 1.stupeň, 2.patro
   Gymnázium Jírovcova učebna č.102, třída 1.A 
   ZŠ a MŠ Nerudova učebna č.106, 2.B, přízemí
   ZŠ Máj II učebna č.21, pavilon 1, 2.patro
   CZŠ Rudolfovská učebna č. 116, třída 2.B, 1.patro 
   ZŠ a ZUŠ Bezdrevská učebna č.10, 1.stupeň, 1.patro 
   ZŠ a MŠ L.Kuby učebna 2.B, přízemí, nová budova 
   ZŠ Pohůrecká učebna č.121, 1.patro, třída 2.E, III.pavilon
  ZŠ Dukelská
učebna č., třída 5.C, 1.patro

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nejbližší akce

2.divize 3.kolo (18. listopad)

Hrajeme doma s TJ Slovanem Jindřichův Hradec B

podrobnosti

3.divize 3.kolo (24. listopad)

QCC D hraje venku se Spartakem Kaplice B, QCC E hraje doma s ŠA VŠTE D, QCC F hraje venku s Royalem ČB B.

podrobnosti

1.divize 3.kolo (25. listopad)

Hrajeme doma se Strakonicemi B

podrobnosti

2.Velká cena Jihočeského kraje (01. prosinec)

Hraje se opět v Českých Budějovicích. Podrobnosti naleznete v propozicích zde. Budeme se přihlašovat opět najed [...]

podrobnosti

2.divize 4.kolo (02. prosinec)

Hrajeme venku s Blanským lesem.

podrobnosti

1.liga mládeže 4.-5.kolo (08. prosinec)

1.divize 4.kolo (09. prosinec)

Hrajeme venku s ŠA VŠTE B

podrobnosti

3.divize 4.kolo (15. prosinec)

QCC D hraje doma s ŠA VŠTE E, QCC E hraje venku s Royalem ČB C, QCC F hraje doma s ŠA VŠTE D.

podrobnosti

2.divize 5.kolo (16. prosinec)

Hrajeme doma s ŠA VŠTE C.

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK