Rozvrh šachových kroužků

 Definitivní rozvrh bude stanoven podle zájmu žáků na jednotlivých školách po 20.září 2019.
 

Školní rok 2019/2020 - 1.pololetí
 

Pondělí    
12:35 - 13:20
ZŠ a MŠ L.Kuby  začínající a mírně pokročilí
14:10 - 14:55 ZŠ Pohůrecká  začínající a mírně pokročilí
16:00 - 20:00 Gymnázium Jírovcova
tréninkový den
     
Úterý    
12:30 - 13:15
ZŠ a MŠ Kubatova   nepovinný předmět Šachy
13:35 - 14:20
ZŠ a MŠ Kubatova  mírně pokročilí
15:00 - 15:45
ZŠ Máj II začínající a mírně pokročilí
     
     
Středa    
14:00 - 14:45
ZŠ a MŠ Nerudova
začínající a mírně pokročilí
15:15 - 16:15
Gymnázium Jírovcova
pokročilí 2
16:30 - 18:00
Gymnázium Jírovcova pokročilí 1
     
     
Čtvrtek    
12:30 - 13:15 ZŠ a MŠ Kubatova nepovinný předmět Šachy
13:35 - 14:35
ZŠ a MŠ Kubatova
talenti
15:00 - 15:45 ZŠ a ZUŠ Bezdrevská
začínající a mírně pokročilí
     
     
Pátek    
12:30 - 13:15   CZŠ Rudolfovská
začínající a mírně pokročilí 1
13:15 - 14:00
CZŠ Rudolfovská začínající a mírně pokročilí 2
15:30 - 20:00   individuální tréninky 
     
 Učebny:    
   ZŠ a MŠ Kubatova šachová učebna č.8, 1.stupeň, 2.patro
   Gymnázium Jírovcova učebna č.102, třída 1.A 
   ZŠ a MŠ Nerudova učebna č.106, 2.B, přízemí
   ZŠ Máj II učebna č.21, pavilon 1, 2.patro
   CZŠ Rudolfovská učebna č. 116, třída 2.B, 1.patro 
   ZŠ a ZUŠ Bezdrevská učebna č.10, 1.stupeň, 1.patro 
   ZŠ a MŠ L.Kuby učebna 4.A, přízemí, nová budova 
   ZŠ Pohůrecká učebna č.121, 1.patro, třída 2.E, III.pavilon
  ZŠ Dukelská
učebna č., třída 5.C, 1.patro

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Nejbližší akce

3.divize 2.kolo (19. říjen)

1.divize 1.kolo (20. říjen)

MČech mládeže U12 - U16 (26. říjen - 02. listopad)

hraje se v Příchovicích u Kořenova

podrobnosti

2.divize 2.kolo (03. listopad)

Polofinále MČR dorostenců a juniorů H18 - H20 (09. listopad - 16. listopad)

hraje se v Špindlerově Mlýně

podrobnosti

3.divize 3.kolo (09. listopad)

1.divize 2.kolo ? (10. listopad)

Tento zápas si budeme kvůli Polofinále MČR dorostenců a juniorů překládat na jiný termín.

podrobnosti

MČech mládeže U8 - U10 (13. listopad - 17. listopad)

hraje se v Mostě

podrobnosti

2.divize 3.kolo (17. listopad)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK