Žebříček dosažených ratingů

Ratingy dětí, které jsou zapojené do projektu Learning Chess.

Aktuální stav k 17.10.2018

Poř. Jméno Rating
1 Placer Sebastian 1613
2 Chval Zdeněk 1600
3 Předota Vít 1600
4 Nagyová Daniela 1464
5 Švejda Karel 1458
6 Postl František 1424
7 Tůma Hugo 1396
8 Jarčevský Adam 1360
9 Čermáková Laura 1359
10 Smola David 1359
11 Smola Jan 1305
12 Sukdol Ondřej 1296
13 Bruce Jakub William 1282
14 Bajgar Matěj 1277
15 Horejš Jakub 1268
16 Novák Radim 1201
17 Jarčevský Daniel 1192
18 Labik Adam 1150
19 Steier Filip 1138
20 Šupka Matyáš 1129
21 Vambera Martin 1126
22 Pavlíček Adam 1124
23 Fišer Sebastian Petr 1120
24 Dvořák Leoš 1111
25 Vojvodík Viktor 1101
26 Rybák Tomáš    1084
27 Král Jiří 1082
28 Havelková Beáta 1080
29 Humpál Dominik 1075
30 Míka Tomáš 1071
31 Koblenc Patrik 1063
32 Horejš Marek 1063
33 Hlaváč Šimon 1059
34 Novotný Štepán 1056
35 Novotný Hynek 1055
36 Hucek Jan 1055
37 Karvánek Šimon 1051
38 Kosmák Christian 1047
39 Domingues Christopher 1044
40 Nagy Ladislav 1040
41 Scheichl Vojtěch 1039
42 Šupka Tobiáš 1039
43 Sedláček Jaroslav  1037
44 Kocmich Sebastian 1037
45 Petrů Daniel 1035
46 Hamerský Matěj 1035
47 Hanzlík Petr 1033
48 Říhová Emma 1033
49 Špinar Zdeněk 1033
50 Štěch Pavel 1032
51 Kubal Michal 1032
52 Doseděl Jan 1030
53 Valenta Martin 1025
54 Novák Jan       1024
55 Hrádek Matěj 1024
56 Hájek Arthur Jakub 1023
57 Altman Richard 1022
58 Janoušek Filip André 1022
59 Kuntošová Linda 1021
60 Biskupová Klára 1020
61 Hrádek Aleš 1016
62 Polák Alex         1015
63 Zeman Larah 1015
64 Červený Jakub 1014
65 Melkes Matyáš 1013
66 Veselá Kristýna 1013
67 Hornát Ondřej 1013
68 Králík Jan 1011
69 Rauch Filip        1011
70 Kozlová Tereza      1010
71 Feferle Matěj 1010
72 Břicháček Radim 1010
73 Anna Engelová 1010
74 Hanzal Eduard   1008
75 Filip Radek 1008
76 Šindelář Alan 1006
77 Tájek Pavel 1006
78 Wipplinger Karel 1005
79 Sedláček Jindřich   1003
80 Hanzal Matyáš        1002
81 Kubát Šimon 1002
82 Šperlingová Johana 1002
83 Vrchotický František 1002
84 Strnad Jindřich 1001
85 Kaňka Matěj 1000
86 Král Jan 1000
87 Jindra Jakub 1000
88 Bílková Viktorie 1000
89 Kubla Amelie 1000
90 Plecer Adam 1000
91 Dušek Martin          1000
92 Petrlík Filip              1000
93 Obořilová Natalia        1000
94 Diviš Tomáš          1000
95 Hájek Tadeáš         1000
96 Křesťan Dominik   1000
97 Marko Daria        1000
98 Matějková Kateřina  1000
99 Nosek Michal     1000
100 Vlčková Nela     1000
101 Hesoun Filip   1000
102 Jelínek Šimon  1000
103 Dolejš Dominik   1000
104 Sedláček Vítek    1000
105 Stejskalová Eva   1000
106 Voráček David    1000
107 Uher Lukáš     1000
108 Vítek Filip     1000
109 Cirhanová Jana   1000
110 Stašek Adam   1000
111 Pytel Petr 1000
112 Schandl Viktor 1000
113 Kastner Matěj 1000
114 Vaněk Julián 1000
115 Vurm Filip 1000
116 Kubát Matěj 1000
117 Hlavica Jiří 1000
118 Tájek Jan 1000

 


Nejbližší akce

2.divize 3.kolo (18. listopad)

Hrajeme doma s TJ Slovanem Jindřichův Hradec B

podrobnosti

3.divize 3.kolo (24. listopad)

QCC D hraje venku se Spartakem Kaplice B, QCC E hraje doma s ŠA VŠTE D, QCC F hraje venku s Royalem ČB B.

podrobnosti

1.divize 3.kolo (25. listopad)

Hrajeme doma se Strakonicemi B

podrobnosti

2.Velká cena Jihočeského kraje (01. prosinec)

Hraje se opět v Českých Budějovicích. Podrobnosti naleznete v propozicích zde. Budeme se přihlašovat opět najed [...]

podrobnosti

2.divize 4.kolo (02. prosinec)

Hrajeme venku s Blanským lesem.

podrobnosti

1.liga mládeže 4.-5.kolo (08. prosinec)

1.divize 4.kolo (09. prosinec)

Hrajeme venku s ŠA VŠTE B

podrobnosti

3.divize 4.kolo (15. prosinec)

QCC D hraje doma s ŠA VŠTE E, QCC E hraje venku s Royalem ČB C, QCC F hraje doma s ŠA VŠTE D.

podrobnosti

2.divize 5.kolo (16. prosinec)

Hrajeme doma s ŠA VŠTE C.

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK