Statistika projektu Learning Chess

 

Ratingy a počet řešených úloh v taktice dětí zapojených do projektu Learning Chess.
V tabulce jsou táké znázorněny změny hodnot oproti poslednímu datu zveřejnění, aby měli rodiče přehled o aktivitě žáků v daném období.

 

Aktuální stav k 1.1.2020 (změna od data 30.5.2019)

Poř. Jméno Rating Změna Taktika Změna
1 Chval Zdeněk 1800 maximum 2104 400
2 Placer Sebastian 1779   615 310
3 Předota Vít 1771 98 250 75
4 Švejda Karel 1629 2 820 190
5 Smola David 1567 152 428 80
6 Nagyová Daniela 1526   265 10
7 Čermáková Laura 1524 43 393 190
8 Fišer Sebastian Petr 1484 18 2023 270
9 Bajgar Matěj 1438   1415 330
10 Tůma Hugo 1396   0  
11 Turek Karel 1350 48 533 165
12 Bruce Jakub William 1330 6 89  
13 Smola Jan 1315 4 1193 695
14 Lakatoš Attila 1311   430  
15 Horejš Jakub 1255   0  
16 Porcal Martin 1238 218 0  
17 Pešek Petr 1233 2 965 245
18 Břešťák Pavel 1212 98 1380 605
19 Zoubek Jindřich 1190   939 384
20 Novák Radim 1182   0  
21 Schöberl Matěj 1175 8 1347 439
22 Havelková Kamila 1154   30  
23 Labik Adam 1150   0  
24 Scheichl Vojtěch 1139   325  
25 Havelka Aleš 1136   0  
26 Krejčí Dárius 1125 69 5  
27 Pavlíček Adam 1124   0  
28 Vojvodík Viktor 1124 7 855 60
29 Dvořák Leoš 1107   0  
30 Koblenc Patrik 1106   0  
31 Melkes Matyáš 1097 8 625 55
32 Sedláček Jindřich   1092 89 55 55
33 Märzová Karin 1088 17 175 5
34 Rybák Tomáš    1084   40  
35 Král Jiří 1082   0  
36 Melkesová Violeta 1081 22 190 40
37 Havelková Beáta 1080   0  
38 Humpál Dominik 1075   0  
39 Karvánek Šimon 1067   125  
40 Novotný Hynek 1065   15  
41 Horejš Marek 1063   0  
42 Tauber Jan 1062 18 300 40
43 Němeček Oliver 1049 29 25 25
44 Ližbetin Peter 1047 29 0  
45 Plecer Adam 1040 22 160 5
46 Nagy Ladislav 1040   0  
47 Špinar Zdeněk 1037 4 5 5
48 Sedláček Jaroslav  1037   0  
49 Petrů Daniel 1035   0  
50 Bělík Tomáš 1033   0  
51 Štěch Pavel 1032   0  
52 Musilová Barbora 1032 3 0  
53 Doseděl Jan 1030   0  
54 Vojvodíková Soňa 1029 8 140 90
55 Gregor Alexandr 1028   540 500
56 Novák Jan       1024   0  
57 Šindelář Alan 1021   275  
58 Kuntošová Linda 1021   0  
59 Vrzala Šimon 1020   325 215
60 Kadlec Jakub 1020 20 5 5
61 Valenta Martin 1017   60  
62 Váňa Lukáš 1016   0  
63 Polák Alex         1015   0  
64 Veselá Kristýna 1013   0  
65 Rauch Filip        1011   0  
66 Klíma Oldřich 1010 10 0  
67 Beníček Matyáš 1010 10 0  
68 Břicháček Radim 1010   0  
69 Kozlová Tereza      1010   0  
70 Svítil Adam Bedřich 1009   0  
71 Bendová Julie 1008 8 0  
72 Hanzal Eduard   1008   0  
73 Šimek Vít 1005 5 0  
74 Schöberl Tomáš 1005   0  
75 Rezek Adam 1003   0  
76 Šperlingová Johana 1002   0  
77 Hanzal Matyáš        1002   0  
78 Strnad Jindřich 1001   0  
79 Kaňka Matěj 1000   0  
80 Král Jan 1000   0  
81 Hanzal Martin 1000   0  
82 Dumyshynets Nazar 1000   0  
83 Nejdlová Tereza 1000   0  
84 Nejdl Jan 1000   0  
85 Kvasničák Adam 1000   0  
86 Procházka Ondřej 1000   0  
87 Pavlíček Matěj 1000   0  
88 Kvapilová Sára 1000   0  
89 Vačkářová Vendula 1000   0  
90 Marek Jáchym 1000   0  
91 Princ Vojtěch 1000   0  
92 Chládek Jakub 1000   0  
93 Provázková Sofie 1000   0  
94 Kurzová Marie 1000   0  
95 Kamiš Svatopluk 1000   0  
96 Lapka Adam 1000   0  
97 Kupcová Klára 1000   0  
98 Bendová Karolína 1000   0  
99 Bílek Kryštof 1000   0  
100 Šrámková Anna 1000   0  
101 Dušek Martin          1000   0  
102 Petrlík Filip              1000   0  
103 Obořilová Natalia        1000   0  
104 Diviš Tomáš          1000   0  
105 Hájek Tadeáš         1000   0  
106 Křesťan Dominik   1000   0  
107 Marko Daria        1000   0  
108 Matějková Kateřina  1000   0  
109 Nosek Michal     1000   0  
110 Vlčková Nela     1000   0  
111 Hesoun Filip   1000   0  
112 Jelínek Šimon  1000   0  
113 Dolejš Dominik   1000   0  
114 Sedláček Vítek    1000   0  
115 Stejskalová Eva   1000   0  
116 Voráček David    1000   0  
117 Uher Lukáš     1000   0  
118 Vítek Filip     1000   0  
119 Cirhanová Jana   1000   0  
120 Stašek Adam   1000   0  

 

 

 


Nejbližší akce

2.divize 7.kolo (26. leden)

3.divize 8.kolo (01. únor)

1.divize 7.kolo (02. únor)

2.divize 8.kolo (1.kolo nadstavby) (09. únor)

3.divize 9.kolo (15. únor)

1.divize 8.kolo (16. únor)

Open QCC České Budějovice (20. únor - 27. únor)

Tradiční turnaj v praktickém šachu

podrobnosti

2.divize 9.kolo (2.kolo nadstavby) ? (23. únor)

Toto kolo budeme muset hrát v jiném termínu !!

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK