Žebříček dosažených ratingů

Ratingy dětí, které jsou zapojené do projektu Learning Chess.

Aktuální stav k 19.10.201

Poř. Jméno Rating
1 Chval Zdeněk 1800
2 Placer Sebastian 1773
3 Předota Vít 1642
4 Švejda Karel 1568
5 Bárta David 1561
6 Nagyová Daniela 1507
7 Čermáková Laura 1484
8 Smola David 1436
9 Postl František 1424
10 Tůma Hugo 1401
11 Smola Jan 1365
12 Sukdol Ondřej 1329
13 Bruce Jakub William 1288
14 Jarčevský Adam 1210
15 Novák Radim 1186
16 Jarčevský Daniel 1180
17 Steier Filip 1138
18 Šupka Matyáš 1129
19 Vambera Martin 1126
20 Pavlíček Adam 1124
21 Šimůnek Tobias 1114
22 Nováková Veronika 1095
23 Rybák Tomáš    1084
24 Labik Adam 1083
25 Král Jiří 1082
26 Hladík František 1082
27 Boušek Vojtěch 1071
28 Havelková Beáta 1069
29 Míka Tomáš 1066
30 Schánil Matěj 1066
31 Klíma Matěj 1065
32 Hanuš Jaroslav 1065
33 Humpál Dominik 1063
34 Horejš Jakub 1060
35 Hlaváč Šimon 1059
36 Novotný Štepán 1059
37 Šupka Tobiáš 1048
38 Kosmák Christian 1047
39 Štěch Pavel 1045
40 Novotný Hynek 1043
41 Domingues Christopher 1040
42 Sedláček Jaroslav  1037
43 Kocmich Sebastian 1037
44 Kononyuk Evelina 1036
45 Špinar Zdeněk 1035
46 Hanzlík Petr 1033
47 Kastnerová Magdaléna 1033
48 Kubal Michal 1031
49 Doseděl Jan 1028
50 Novák Jan       1024
51 Hrádek Matěj 1024
52 Veselý Matěj 1024
53 Kosmáková Dominika 1023
54 Hájek Arthur Jakub 1023
55 Altman Richard 1022
56 Říhová Emma 1021
57 Kuntošová Linda 1021
58 Valenta Martin 1020
59 Petrů Daniel 1019
60 Kaňka Matěj 1018
61 Janoušek Filip André 1017
62 Babka Martin 1016
63 Hrádek Aleš 1016
64 Scheichl Michal 1015
65 Polák Alex         1015
66 Červený Jakub 1014
67 Korec Jakub 1013
68 Hornát Ondřej 1013
69 Tupý Václav 1012
70 Králík Jan 1011
71 Rauch Filip        1011
72 Melkes Matyáš 1010
73 Kozlová Tereza      1010
74 Feferle Matěj 1010
75 Botko Patrik 1010
76 Veselá Kristýna 1010
77 Hanzal Eduard   1008
78 Filip Radek 1008
79 Liška Jakub 1008
80 Maňhal David 1007
81 Lagron Antonín 1006
82 Šindelář Alan 1006
83 Nagy Ladislav 1005
84 Puchyngerová Natálie 1005
85 Wipplinger Karel 1005
86 Sedláček Jindřich   1003
87 Král Jan 1002
88 Hrubešová Sandra 1002
89 Hanzal Matyáš        1002
90 Břicháček Radim 1002
91 Kubát Šimon 1002
92 Šperlingová Johana 1002
93 Strnad Jindřich 1001
94 Jindra Jakub 1000
95 Bílková Viktorie 1000
96 Beníšek Jan 1000
97 Dědič Kryštof 1000
98 Jech Marek 1000
99 Malý Jakub 1000
100 Beneš Tomáš 1000
101 Kubla Amelie 1000
102 Plecer Adam 1000
103 Truhlář Martin 1000
104 Dudčenková Anastasie 1000
105 Chládek Petr 1000
106 Říhová Lucie 1000
107 Vitoňová Linda Michaela 1000
108 Dušek Martin          1000
109 Petrlík Filip              1000
110 Obořilová Natalia        1000
111 Diviš Tomáš          1000
112 Hájek Tadeáš         1000
113 Křesťan Dominik   1000
114 Marko Daria        1000
115 Matějková Kateřina  1000
116 Nosek Michal     1000
117 Vlčková Nela     1000
118 Hesoun Filip   1000
119 Jelínek Šimon  1000
120 Dolejš Dominik   1000
121 Sedláček Vítek    1000
122 Stejskalová Eva   1000
123 Voráček David    1000
124 Uher Lukáš     1000
125 Vítek Filip     1000
126 Cirhanová Jana   1000
127 Stašek Adam   1000
128 Novotný Petr 1000
129 Stehlík Nicolas Jan 1000
130 Metelec David 1000
131 Bajgar Hugo 1000
132 Bajgar Matěj 1000
133 Červák Jan 1000
134 Chval Matyáš 1000
135 Kastner Matěj 1000
136 Meisl Petra 1000
137 Meisl Christine 1000
138 Horejš Marek 1000
139 Kubát Matěj 1000
140 Profant Antonín 1000
141 Švejda Vítězslav 1000

 

 


Nejbližší akce

1.divize 5.kolo (25. listopad)

Předehrávka - jedeme do Jindřichova Hradce

podrobnosti

1.divize 4.kolo (26. listopad)

Hrajeme doma s ČZ Strakonice A.

podrobnosti

2.divize 4.kolo (02. prosinec)

Hrajeme doma se Spartakem Kaplice.

podrobnosti

3.divize 4.kolo (09. prosinec)

tým D hraje doma, ostatní týmy hrají venku: QCC ČB D - Olympia ČB A; VŠTE ČB D - QCC ČB E; Royal ČB B - QCC [...]

podrobnosti

2.divize 5.kolo (16. prosinec)

Jedeme do Strakonic, hrajeme s ČZ Strakonice D.

podrobnosti

1.krajská kvalifikace (17. prosinec)

Hraje se v Písku.

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK