Statistika projektu Learning Chess

 

Ratingy a počet řešených úloh v taktice dětí zapojených do projektu Learning Chess.

 

Aktuální stav k 30.5.2019 (změna od data 14.4.2019)

Poř. Jméno Rating Změna Taktika Změna
1 Chval Zdeněk 1800 maximum 1704 75
2 Placer Sebastian 1779   305 100
3 Předota Vít 1673   175 10
4 Švejda Karel 1627   630  
5 Nagyová Daniela 1526   255  
6 Čermáková Laura 1481 59 203 34
7 Postl František 1472 48 145 145
8 Fišer Sebastian Petr 1466 12 1753 35
9 Bajgar Matěj 1438   1085 675
10 Smola David 1415 8 348 25
11 Tůma Hugo 1396   0  
12 Bruce Jakub William 1324 10 89 10
13 Smola Jan 1311   498  
14 Lakatoš Attila 1311 2 430  
15 Turek Karel 1302 26 368 19
16 Sukdol Ondřej 1296   0  
17 Horejš Jakub 1255   0  
18 Pešek Petr 1231 4 720 15
19 Zoubek Jindřich 1190 37 555 555
20 Novák Radim 1182   0  
21 Schöberl Matěj 1167 8 908 70
22 Havelková Kamila 1154 154 30 30
23 Labik Adam 1150   0  
24 Scheichl Vojtěch 1139 14 325 40
25 Steier Filip 1138   0  
26 Havelka Aleš 1136 136 0  
27 Pavlíček Adam 1124   0  
28 Vojvodík Viktor 1117 6 795 100
29 Břešťák Pavel 1114 7 775 285
30 Dvořák Leoš 1107 -5 0  
31 Koblenc Patrik 1106 4 0  
32 Melkes Matyáš 1089 19 570 30
33 Rybák Tomáš    1084   40  
34 Král Jiří 1082   0  
35 Havelková Beáta 1080   0  
36 Humpál Dominik 1075   0  
37 Märzová Karin 1071   170  
38 Karvánek Šimon 1067   125  
39 Novotný Hynek 1065   15  
40 Horejš Marek 1063   0  
41 Hlaváč Šimon 1059   0  
42 Melkesová Violeta 1059 21 150  
43 Krejčí Dárius 1056 13 5  
44 Tauber Jan 1044 4 260 35
45 Nagy Ladislav 1040   0  
46 Sedláček Jaroslav  1037   0  
47 Petrů Daniel 1035   0  
48 Říhová Emma 1033   0  
49 Špinar Zdeněk 1033   0  
50 Bělík Tomáš 1033   0  
51 Štěch Pavel 1032   0  
52 Doseděl Jan 1030   0  
53 Musilová Barbora 1029 9 0  
54 Gregor Alexandr 1028 1 40  
55 Hrádek Matěj 1025   0  
56 Novák Jan       1024   0  
57 Šindelář Alan 1021   275  
58 Vojvodíková Soňa 1021 21 50 50
59 Kuntošová Linda 1021   0  
60 Vrzala Šimon 1020   110 15
61 Porcal Martin 1020   0  
62 Němeček Oliver 1020 20 0  
63 Plecer Adam 1018   155  
64 Ližbetin Peter 1018   0  
65 Valenta Martin 1017 -6 60 30
66 Váňa Lukáš 1016   0  
67 Zeman Larah 1015   0  
68 Polák Alex         1015   0  
69 Červený Jakub 1014   0  
70 Veselá Kristýna 1013   0  
71 Rak Matyáš 1012   0  
72 Rauch Filip        1011   0  
73 Břicháček Radim 1010   0  
74 Engelová Anna 1010   0  
75 Kozlová Tereza      1010   0  
76 Svítil Adam Bedřich 1009   0  
77 Hanzal Eduard   1008   0  
78 Schöberl Tomáš 1005   0  
79 Rezek Adam 1003   0  
80 Sedláček Jindřich   1003   0  
81 Hlavica Jiří 1002   0  
82 Šperlingová Johana 1002   0  
83 Hanzal Matyáš        1002   0  
84 Strnad Jindřich 1001   0  
85 Kaňka Matěj 1000   0  
86 Král Jan 1000   0  
87 Hanzal Martin 1000   0  
88 Schandl Viktor 1000   0  
89 Kvapilová Sára 1000   0  
90 Bendová Julie 1000   0  
91 Kastner Matěj 1000   0  
92 Vačkářová Vendula 1000   0  
93 Marek Jáchym 1000   0  
94 Švejda Vítěslav 1000   0  
95 Chládek Jakub 1000   0  
96 Provázková Sofie 1000   0  
97 Kurzová Marie 1000   0  
98 Kamiš Svatopluk 1000   0  
99 Lapka Adam 1000   0  
100 Kupcová Klára 1000   0  
101 Bendová Karolína 1000   0  
102 Bílek Kryštof 1000   0  
103 Šrámková Anna 1000   0  
104 Dušek Martin          1000   0  
105 Petrlík Filip              1000   0  
106 Obořilová Natalia        1000   0  
107 Diviš Tomáš          1000   0  
108 Hájek Tadeáš         1000   0  
109 Křesťan Dominik   1000   0  
110 Marko Daria        1000   0  
111 Matějková Kateřina  1000   0  
112 Nosek Michal     1000   0  
113 Vlčková Nela     1000   0  
114 Hesoun Filip   1000   0  
115 Jelínek Šimon  1000   0  
116 Dolejš Dominik   1000   0  
117 Sedláček Vítek    1000   0  
118 Stejskalová Eva   1000   0  
119 Voráček David    1000   0  
120 Uher Lukáš     1000   0  
121 Vítek Filip     1000   0  
122 Cirhanová Jana   1000   0  
123 Stašek Adam   1000   0  

 


Nejbližší akce

1.divize 2.kolo (14. prosinec)

Tento zápas jsme si přeložili z původního termínu.

podrobnosti

2.divize 5.kolo (15. prosinec)

3.divize 6.kolo (04. leden)

1.divize 5.kolo (05. leden)

Kalendář všech akcí


Naši partneři

MŠMT Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 Media Consult ČEVAK