Žáci šachové univerzity

 

Registrovaní žáci u ŠSČR - stav k 1.září 2017

Č. Jméno Narozen VT Kategorie Elo FIDE Elo ČR Elo rapid
1 Nagy Ladislav 2003 1 U16 1877  1834  1755 
2 Placer Sebastian 2004 2 U16 1807  1780  1703 
3 Štěch Pavel 1998 2 U23 1756  1774  1709 
4 Kaňka Matěj 2000 2 U20 1748  1849  1623 
5 Vokurka Michal 1998 2 U23 1642  1635  1567 
6 Pavlíček Adam 1999 2 U20 1622  1602  1452 
7 Sýkora Vojtěch 2001 2 U18 1614  1631  1651 
8 Sýkora Tomáš 2003 3 U16 1540  1450  1529 
9 Zeman Lukáš 2001 3 U18 1505  1446  1437 
10 Nuc Kryštof 2000 2 U20 1474  1445  1440 
11 Chval Zdeněk 2005 3 U14 1323  1323  1094 
12 Nagyová Daniela 2006 3 U14 1310  1314  1408 
13 Švejda Karel 2006 3 U14 1199  1278  1231 
14 Bárta David 2008 3 U12 1184  1405  1413 
15 Havelková Beáta 2007 3 U12 1056  1328  1163 
16 Žondecká Alexandra 2002 4 U18 1017  1074  1104 
17 Míka Jiří 2001 3 U18 1440  1482 
18 Sak Bohumil 2002 3 U18 1269  1269 
19 Augustin Martin 1999 3 U20 1252  1252 
20 Gráf Martin 2000 3 U20 1250  1250 
21 Štěpán Samuel 2003 3 U16 1250  1289 
22 Augustin Petr 2002 3 U18 1246  1229 
23 Sirotek Matyáš 2004 4 U16 1243  1177 
24 Reiter Jakub Filip 2001 3 U18 1240  1250 
25 Punčochářová Jitka 1998 3 U23 1233  1281 
26 Strnadová Tereza 2001 4 U18 1119  1119 
27 Pekárek Lukáš 2002 4 U18 1101  1080 
28 Janků Roman 2001 4 U18 1100  1090 
29 Petrželka Lukáš 2001 4 U18 1100  1100 
30 Peštová Kristýna 2002 4 U18 1100  1094 
31 Kaisler Lukáš 2004 4 U16 1100  1066 
32 Koška Jan 2004 4 U16 1100  1100 
33 Pešta Vojtěch 2004 4 U16 1100  1110 
34 Roženská Bojana 2004 4 U16 1100  1100 
35 Brom Jan 2003 4 U16 1095  1100 
36 Jesenič Martin 2000 4 U20 1083  1102 
37 Tůma Hugo 2008 4 U12 1037  1114 
38 Čermáková Laura 2006 - U14 1095 
39 Rousek Pavel 2004 5 U16 1032 
40 Altmann Richard 2008 - U12
41 Marhoun Lukáš 2000 5 U20
42 Bauerová Anna 2001 5 U18
43 Čondlová Lucie 2002 5 U18
44 Reindl Jiří 2004 5 U16
45 Calta Jakub 2005 5 U14
46 Dřevikovský Jan 2005 5 U14
47 Horejš Jakub 2005 - U14
48 Předota Vít 2005 - U14
49 Zemen Antonín 2005 - U14
50 Hájek Arthur Jakub 2006 - U14
51 Míka Tomáš 2006 5 U14
52 Šupka Matyáš 2006 - U14
53 Zach Vojtěch 2006 5 U14
54 Bruce Jakub William 2007 - U12
55 Domingues Christopher 2007 - U12
56 Filip Radek 2007 - U12
57 Hanzlík Petr 2007 5 U12
58 Melkes Matyáš 2007 - U12
59 Postl František 2007 - U12
60 Říčař David 2007 5 U12
61 Semrádová Evelyna Anežka 2007 5 U12
62 Smola David 2007 - U12
63 Smola Jan 2007 - U12
64 Horejš Marek 2008 - U12
65 Kastnerová Magdaléna 2008 - U12
66 Král Jiří 2008   U12
67 Kubát Matěj 2008 - U12
68 Kubát Šimon 2008 - U12
69 Petrů Daniel 2008 - U12
70 Švejda Vítězslav 2008 - U12
71 Veselý Matěj 2008 - U12
72 Doseděl Jan 2009 - U10
73 Hanuš Jaroslav 2009 - U10
74 Jarčevský Adam 2009 - U10
75 Jarčevský Daniel 2009 - U10
76 Král Jan 2009 - U10
77 Labik Adam 2009 - U10
78 Matoušek Libor 2009 - U10
79 Nováková Veronika 2009 - U10
80 Kastner Matěj 2010 - U10
81 Klíma Matěj 2010 - U10
82 Novotný Štěpán 2010 - U10
83 Šupka Tobiáš 2010 - U10

 

 

 Žáci navštěvující šachové kroužky ve školním roce 2016/2017

Č. Jméno žáka
Ročník
1 Babka Martin 2009
2 Bajgar Hugo 2010
3 Bajgar Matěj 2008
4 Beneš Tomáš 2010
5 Beníšek Jan 2009
6 Bílková Viktorie 2005
7 Botko Patrik 2009
8 Boušek Vojtěch 2008
9 Břicháček Radim 2009
10 Cimini Giorgio 2009
11 Cimini Krystian 2008
12 Cirhanová Jana   2006
13 Červák Jan 2009
14 Červený Jakub 2009
15 Dang Thu Hang  2008
16 Dědič Kryštof 2007
17 Diviš Tomáš          2008
18 Dolejš Dominik   2008
19 Dudčenková Anastasie 2009
20 Dušek Martin          2010
21 Eiseltová Ellen 2008
22 Feferle Matěj 2008
23 Hájek Tadeáš         2008
24 Hanzal Eduard   2008
25 Hanzal Matyáš        2010
26 Hesoun Filip   2008
27 Hladík František 2008
28 Hlaváč Šimon 2010
29 Holbová Linda 2010
30 Holbová Nicol 2010
31 Houzim David 2010
32 Hrádek Matěj 2009
33 Hrubešová Sandra 2009
34 Humpál Dominik 2009
35 Chládek Petr 2010
36 Chval Matyáš 2009
37 Janoušek Filip André 2008
38 Jansa David 2008
39 Jansová Klára 2008
40 Jech Marek 2008
41 Jelínek Šimon  2008
42 Jesenič Martin 2000
43 Jindra Jakub 2006
44 Klíma Matěj 2010
45 Kocmich Sebastian 2008
46 Kononyuk Evelina 2010
47 Korec Jakub 2008
48 Kosmák Christian 2007
49 Kosmáková Dominika 2009
50 Kozlová Adéla 2009
51 Kozlová Tereza      2009
52 Králík Jan 2010
53 Křesťan Dominik   2008
54 Kubal Michal 2010
55 Kubát Matěj 2008
56 Kubát Šimon 2008
57 Kubla Amelie 2009
58 Lagron Antonín 2008
59 Lakatoš Attila 2010
60 Liška Jakub 2009
61 Malý Jakub 2008
62 Maňhal David 2010
63 Marko Daria        2009
64 Matějková Kateřina  2008
65 Meisl Christine 2010
66 Meisl Petra 2006
67 Nosek Michal     2008
68 Novák Jan       2008
69 Novák Radim 2010
70 Novotný Hynek 2008
71 Novotný Petr 2008
72 Novotný Šimon 2008
73 Obořilová Natalia        2010
74 Orinčáková Natálie 2009
75 Petrlík Filip              2009
76 Plecer Adam 2010
77 Polák Alex         2008
78 Profant Antonín 2007
79 Puchyngerová Natálie 2010
80 Rauch Filip        2008
81 Rybák Tomáš    2007
82 Říhová Emma 2010
83 Říhová Lucie 2010
84 Sedláček Jaroslav  2008
85 Sedláček Jindřich   2010
86 Sedláček Vítek    2009
87 Schánil Matěj 2008
88 Scheichl Michal 2009
89 Sirotek Ondřej 2008
90 Stašek Adam   2007
91 Stehlík Nicolas Jan 2009
92 Šteier Filip 2008
93 Stejskalová Eva   2008
94 Strnad Jindřich 2010
95 Sukdol Ondřej 2003
96 Svoboda Bartoloměj 2009
97 Šimůnek Tobias 2010
98 Šindelář Alan 2010
99 Šperlingová Johana 2009
100 Špinar Zdeněk 2009
101 Petr Martin 2008
102 Titl Tomáš 2009
103 Titl Václav 2007
104 Truhlář Martin 2010
105 Tupý Václav 2009
106 Uher Lukáš     2007
107 Sukdol Filip 2008
108 Valenta Martin 2009
109 Vambera Martin 2008
110 Vaněk Radomír 2009
111 Vender Matěj 2005
112 Vítek Filip     2007
113 Vitoňová Linda Michaela 2009
114 Vlčková Nela     2009
115 Voráček David    2008
116 Wipplinger Karel 2010
117 Zemanová Stella 2010

 

 


Nejbližší akce

QCC Cup České Budějovice (23. září)

Tradiční turnaj v rapid šachu pro mládež, dospělé a unikátní turnaj pro doprovod s podmínkou, že se jedná po [...]

podrobnosti

Mládí CUP Tábor 2017 (28. září - 30. září)

Informace o turnaji včetně propozic naleznete zde

podrobnosti

3.divize 1.kolo (07. říjen)

Všechny týmy hrají doma (gymnázium Jírovcova od 10:00) : QCC ČB D - ŠACHklub Písek C; QCC ČB E - VŠTE ČB F; [...]

podrobnosti

1.divize 1.kolo (08. říjen)

Hrajeme doma s DDM Písek B.

podrobnosti

2.divize 1.kolo (14. říjen)

Hrajeme doma s ČZ Strakonice C.

podrobnosti

Soustředění KTCM (15. říjen)

Soustředění KTCM se uskuteční ve Veselí nad Lužnicí.

podrobnosti

Mistrovství Čech mládeže kategorie U12 - U16 (20. říjen - 28. říjen)

Mistrovství Čech mládeže 2017 v kategoriích U12 - U16, jedeme do Harrachova, odjíždíme už v pátek 20.10.

podrobnosti

Kalendář všech akcí


Naši partneři

Motor Jikov Green Město České Budějovice Teplárna České Budějovice, a. s. A+B služby spol. s.r.o. Jihočeský Kraj Chess 24 E.ON ČEVAK